Haber

ASAP Rocky, hayranlarından özür diledi

ensonhaber.com

Moda dünyasının en prestijli gecesi olarak bilinen Met Gala, 1 Mayıs’ta gerçekleşti. Galaya ünlü isimler katıldı. Gösteri dünyasının ünlüleri New York Metropolitan Müzesi’nin merdivenlerinde kameraların karşısına çıktı.

Beyaz elbisesi ve iyice büyümüş göbeğiyle törenin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Rihanna (35), sevgilisi ve çocuklarının babası rapçi ASAP Rocky ile kırmızı halıya çıkmadan önce farklı bir olay yaşadı. 34).

Taraftarının omzunu takviye olarak kullandı

İkili gala öncesi otellerine ulaşmaya çalışırken ASAP Rocky otelin girişinin önündeki barikatı aştı. Bu arada rapçi, ezkaza hayranının omzunu takviye olarak kullanarak kişinin gözlüğünün yüzünden düşmesine neden oldu. Bunun üzerine söz konusu ünlü isim Maddy’nin hayranı, “ASAP Rocky kelimenin tam anlamıyla üzerime atladı”Dağınık saçlarını ve yüzünden düşen gözlüğünü göstererek mesajını tweetledi.

“Benim hatam tatlım”

Ertesi gün hayranının sosyal medyadaki paylaşımını binlerce beğeni ve yorumla gören ASAP Rocky, Maddy’yi takibe aldı ve ona sordu. “Benim hatam tatlım”sözleriyle özür diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu