Haber

AVCILAR’DA ARKASINA YAKIN TELEFONU CEPİNE KOYARAK KAÇTI

AVCILAR’da 5 aylık hamile olan Yağmur Şeneroğlu, bebek arabasıyla gezerken arkasından sessizce yaklaşan zanlı, cebindeki cep telefonunu alarak kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 10 Nisan günü saat 14.15 sıralarında Tahtakale Mahallesi Buse Caddesi’nde meydana geldi. Hastaneye gitmek için evden çıkan 5 aylık hamile Yağmur Şeneroğlu, 2 yaşındaki kızıyla bebek arabasında kaldırımda yürürken arkasından sessizce yaklaşan zanlı, Şeneroğlu’nun cebindeki telefonu aldı. ve uzaklaştı. Telefonunun çalındığını saniyeler sonra anlayan bayan, zanlının peşine düştü.

Telefonu çalınan Yağmur Şeneroğlu’nun yakını Servet Şeneroğlu, “Hastaneye gitmek için evden çıkıyor, kayınpederi arabasıyla onları hastaneye götürecekti. Baktık. kamera görüntüleri takip ettik yaklaştı cebinden telefonu aldı karakola gittik karakola gittik haftalardır benzer olaylar oluyor teyzem korktuğu için hastaneye gidemiyor Artık dışarı çıkmaya korkuyor” dedi. Polisin zanlıyı yakalamak için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

cardakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu