Renk

Banyo mobilyası markası VOQ yeni tasarımlarını paylaştı

Kışın kendini daha da hissettirmeye başladığı bu günlerde evde daha fazla vakit geçirmeye başlayanlar, trendlerden ilham alarak yaşam alanlarını mevsimlerin akışına göre dekore ediyor. Özellikle evlerde konforun ve rahatlığın adresi banyolarda soğuk bir ortam yaratarak iç ve dış dünya arasında ortak bir bağ kurar.

VOQ, internet sitesinde paylaştığı “VOQ Renkleriyle Kış Enerjisi: Banyonuzu Mevsim Renkleriyle Dönüştürme Rehberi” ile en soğuk aylarda bile banyoları sıcak mekanlara dönüştürecek renkleri duyurdu.

VOQ’un paylaştığı tüyolar ışığında bu kış banyo dekorasyonunda toprak tonları ve kış beyazları öne çıkıyor. Öte yandan armatürlerde, ayna çerçevelerinde veya dekoratif aksesuarlarda altın, gümüş veya bakır unsurlarla şık dokunuşlar eklemek, metalik detaylarla sofistike bir görünüm yaratmak da ana trendler arasında yer alıyor. Mevsimsel desenler duş perdelerinde, havluluklarda ve hatta banyo paspaslarında hakimdir. Bu desenler dönemin özünü yakalamakla kalmıyor, aynı zamanda banyoya eğlenceli ve dinamik bir hava katıyor.

Kış tatiline çıkamayanların mobilyalarla banyolarını mevsimsel konfor alanlarına dönüştürmesine olanak tanıyan İtalyan banyo mobilyası markası, bu bağlamda yenilikçi ve özel tasarımlı çalışmalarını da tanıttı.

ŞIKLIK VE İŞLEVSELLİK BİR ARADA: HELDIG SERİSİ

VOQ’un kış sezonunun trend renkleriyle birleştiğinde bütünsel bir görünüm yaratacak mobilya parçaları arasında yer alan Heldig serisi, sade tasarımıyla mekanlara göz alıcı bir şıklık katıyor ve banyolara sıcak bir atmosfer getiriyor.

Heldig serisi, 3 farklı boyutu, 4 farklı rengi ve 8 farklı modülüyle banyoların ihtiyaç duyduğu fonksiyonelliği de karşılıyor.

TAZELEYİCİ VE TAZELEYİCİ ETKİSİYLE OLUMLU GÜÇ YAYIYOR: FRESCA

Zamansız bir tasarım çizgisine sahip olan Fresca serisi, tazeleyici ve tazeleyici etkisinin yarattığı pozitif güçle güne başlama fırsatı sunuyor. Bahar havasını evlere taşıyan pastel tonlardaki özel renk paleti ile uzun süre kullanılsa dahi sıkıcı olmayacak bir dekorasyon oluşturmanıza olanak tanıyor.

5 farklı renk seçeneği bulunan Fresca serisi, dokunsal yüzeyiyle dikkat çekiyor.

Greta serisi, yan modül seçenekleriyle sınırsız kombinasyon oluşturmayı mümkün kılarken, farklı zemin tasarımları yaratmayı da vaat ediyor. Özel tasarım boy dolabıyla depolama alanı ihtiyacına yeni bir yorum getiriyor. Geçmişin izlerini çağdaş mekanlar için yeniden yorumlamaya olanak sağlayan seri, özgürlük hissi veren mekanlar yaratarak doğanın ritmine bilinçli bir yaşam tarzı katıyor.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu