Haber

Başak burcunda yeni ay: Hayatımıza yeni bir düzen getirmeye çalışıyoruz… Kalpler ferahlayacak!

Özel içerik

Herkese merhaba…

15 Eylül günü sabah saat 04:39 civarında Başak burcunun 21 derecesinde yeniay deneyimini yaşayacağız.

Yeniayda birçok gezegen geri harekette olacak. Normalde yeni aylar fırsatlar ve yeni başlangıçlar açısından olumludur ancak Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür yeniden Başak burcunda gerilediği için yeni girişimlerimizi ve fırsatlarımızı değerlendirirken daha dikkatli olmamız gerekecek.

Merkür gerilemesi tam olarak 17 Eylül’de sona erecek ve hızlı hareketine devam edecek. Eğer imza, sözleşme veya mutabakat yapacaksanız bu tarihten sonra yapmanızı tavsiye ederim. Gerekirse bahislerinizi iki kez kontrol edin.

Aynı şekilde elektronik eşya satın alacaksanız 17 Eylül sonrası dönemi kullanmanız daha doğru olacaktır.

Yeni ayın genel etkileri

Yeni ayın genel etkilerine bakacak olursak; Yeni aya eşlik edecek olan Neptün bize kafa karışıklığını, aldatmayı, aldanmayı, aldanmayı ve hayal kırıklıklarını getirebilir. Başak burcunda Ay ve Güneş ile ters açı yapacağı için bağışıklık sisteminizi zehirleme konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Yeni aya sabit yıldız Denebola eşlik edecek.

Dünyanın her yerinde isyankar durumlar, deniz kayıpları ve gemi kazaları meydana gelebilir. Önümüzdeki on beş gün içinde bu türün adını duyabiliriz. Aynı zamanda Neptün Balık burcunda olacağı için ne yazık ki yağışlar ve su baskınları yeniden gündeme gelecek.

Uranüs’ün bu yeni ay için güzel bir yönü var. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir, hayatınızda beklenmedik durumlar şaşırtıcı bir şekilde ortaya çıkabilir. Özellikle yer kümesi (Boğa, Başak, Oğlak) için fırsatlar mevcut.

Diyete başlamak için iyi bir zaman olabilir. Sağlık bakanlığında bazı gelişmeler olabilir. Başak hizmet dalını temsil eder.

Cuma günü Venüs-Jüpiter karesi etkili olacak. Burada dikkat etmeniz gereken şey para harcamada, yemek yemede, ego ve kibirde aşırıya kaçmamaktır. Bu yeni ayı takip eden günlerde yeni bir salgın uyarısı gündeme gelebilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Bu yeni ay düzenlememiz ve yenilik yapmamız gereken tüm konuları önümüze getirecek. Hepimize hayatımızda eksik olan ne varsa yolunda hoş sürprizler bulmamız dileğiyle. Şimdilik saygılarımla.

Zodyak işaretleri üzerindeki etkiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu