Haber

Çocuklar Tuzla Spor Şenliği’nde doyasıya eğlendi

Tuzla’da SporÇocuklar şenlikte doyasıya eğlendi

İSTANBUL – Tuzla Belediyesi Spor Akademisi, 3 yaş üstü çocukların 13 branş ve 15 spor tesisinde ücretsiz katılacağı şenlik düzenledi. Katılımın yoğun olduğu şenlikte çocuklar arkadaşlarıyla birlikte doyasıya eğlendi.

Tuzla Belediyesi Spor Akademisi 13 branşta toplam 15 spor Tesisinde 3 yaş üzeri sporseverlere ücretsiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Çocukların gelişim ve yeteneklerinin sergilenmesi amacıyla Spor Şenliği düzenlendi. Şenliğe yoğun ilgi gösteren çocuklar burada çeşitli aktiviteler yapma fırsatı buldu. Etkinliklere yılda toplam 15 bin kişinin katılması bekleniyor.

Spor Şenliği’nde Oyun Setleri “Şişme Oyun Parkları, Voleybol Sahası. Minyatür Kale Sahası, Ayak Tenisi Sahası, Okçuluk Sahası, Kick Boks Sahası, Tekvando Sahası, Jimnastik Sahası, Survivor Sahası” şeklinde oluştu. Bunların dışında Spor Şenliği’nde düzenlenen “Zumba, Karizma Show, Basketbol Show, Karizma Show Futbol Freestayle Show, Karizma Show Iron Man Show, Taekwondo Show” gösterilerinde yer aldı.

Spor Şenliği’nde çok eğlendiğini söyleyen Berk Korkmaz, “Burada futbol oynadık, ileride hedef tahtası vardı, ok attık. Çok güzel bir organizasyondu. Bunun gibi etkinliklerin de olması gerektiğini düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu