Teknoloji

Counter-Strike 2 Dosyaları Arasında Left 4 Dead 3 İçin Büyük İpucu Bulundu

Biliyorsunuz oyuncular arasında yaygın bir inanış ‘3. Valve oyunu çıktığında dünyanın sonu gelecek’ diyor. Bu nedenle henüz Valve’den üçüncü bir oyun görmediğimizi düşünüyoruz, ancak yakın gelecekte durumun değişebileceğine dair işaretler var.

CS2 duyurusu bizi heyecanlandırsa da aklımız hala tanışmadığımız 3. oyunlarda. Bir Reddit kullanıcısı ise CS2’nin belgelerinin ortasında bu satırlara denk geldi ve “Bu bir ziyafet değil, izlenmiyor” dedirtti.

Kullanıcının bulduğu bu satırlarda, her ne kadar ‘öncelikli değil’ olarak belirtilse de Valve’ın kült oyunu Left 4 Dead’in devamı için ipuçları olabilir…

Peki bu neden değerli?

Counter-Strike 2’nin ilk işaretlerini resmi duyurulmasından çok önce çeşitli kaynak dosya ve kodlarda görmüştük. Valve’ın duyurulmasından önce bazı bilgi madencileri farklı sistemlerde CS2 adını bulmuştu.

Tabii şu anda Valve cephesinden konuyla ilgili bir açıklama yok.

Hepimizin yeni oyunlar ve projeler hakkında ne kadar ağzı sıkı olduğunu bildiğimiz için, Valve (özellikle herhangi bir oyunun üçüncüsü söz konusu olduğunda) yine sessiz kalıyor. Bakalım CS2’de yaşananlar Left 4 Dead 3’te de olacak mı?

kesan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu