Haber

Exxen çöktü: Galatasaray – Bayern Münih maçı bedavaydı!

Futbol Taraftarların merakla beklediği Galatasaray – Bayern Münih maçı başladı ancak Exxen kullanıcıları “Exxen çöktü mü? Exxenspor’a neden ulaşılamıyor?” Şikayetler gelmeye başladı. Daha sonra maç ücretsiz olarak oynandı. Detaylar burada…

Exxen çöktü: Galatasaray – Bayern Münih maçı ücretsiz yayınlandı!

Bugün (24 Ekim) saat 19.45’te nihayet merakla beklenen Galatasaray-Bayern Münih maçı başladı. Ancak maçı canlı olarak seyirciye gösteren ExxenSpor’a erişimde sorunlar yaşandı. Kullanıcılar “Üzgünüz! Sunucu şu anda yanıt vermiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.” diyor. Şöyle bir mesajla karşılaştı:

Futbolseverler şu anda Galatasaray – Bayern Münih maçını izleyemiyor. Kullanıcılar sosyal medyada Exxen’e tepki gösteriyor. Bu çökmenin kesin nedeni bilinmiyor ancak iddialar, sunucuların yoğunluktan dolayı yanıt vermekte zorlandığı yönünde. Çünkü firma düzenlediği kampanyayla maçı herkese ücretsiz olarak sundu. Bunun için tek yapmanız gereken üye olmaktı.

Exxen üyeliği nasıl iptal edilir? [2023 Exxen aboneliğinin iptali]

Bu durum ilk defa yaşanmıyor. Çünkü Exxen geçtiğimiz günlerde merakla beklenen Manchester United – Galatasaray maçında fenalaştı. Tepki alan şirket, maçı TV 8.5 kanalında ücretsiz olarak yayınladı.

Güncelleme (20:10): Exxen’e erişim yeniden sağlandı ve gelen tepkiler üzerine şirket, Galatasaray – Bayern Münih maçını TV 8.5 kanalında ücretsiz yayınlamaya başladı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu