Haber

Kara Para Aklama İddiasıyla Tutuklanan Dilan ve Engin Polat’tan Aylar Önce Verilen Dürüstlük Dersi!

Lüks hayatlarıyla her zaman gündemde olan Dilan Polat ve Engin Polat çifti, 5 Kasım’da tutuklanarak Marmara Cezaevi’ne gönderildi. Bu süreçte çiftin eski imajı gündeme geldi. Instagram’da soru cevap oturumu yapan Polat çifti, başarılarının sırrını aylar önce ortaya çıkardı. Gelin başarılarının sırrının ne olduğunu hep birlikte görelim.?

İki aydır gündemimizde olan Dilan ve Engin Polat çifti, 5 Kasım’da kara para aklama, vergi kaçakçılığı gibi iddialarla tutuklandı.

Polat çifti için bugün yeni bir gelişme yaşandı. Dilan ve Engin Polat, Banu Parlak belgesi için ifade vermek üzere Küçükçekmece adliyesine götürüldü.

Banu Parlak davasından Dilan Polat ve Engin Polat da ayrı ayrı tutuklandı. Böylece Polat çifti iki suçtan daha tutuklandı.

Adı böyle vahim olaylarla anılan çiftin sosyal medyada başarının sırrını anlatan görüntüsü aylar önce gündem olmuştu.

Engin Polat ve Dilan Polat, Instagram’da takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtlarken, bir soruya verdikleri yanıt dikkat çekti.

Çiftin bir takipçisi, “Nasıl bu kadar büyük bir anlaşma yaptın abla?” diye sordu. Soruya Engin Polat ve Dilan Polat, “Kendimizi bildiğimizden beri çalıştık, çok çalışıyoruz” yanıtını verdi.

Cümlelerinin devamında Engin Polat’ın “Doğru olun, dürüst olun, kimsenin hakkını yemeyin” sözleri dikkat çekti. Görüntü, sosyal medya kullanıcılarının “Acaba söylediklerine inanıyorlar mı?” sorusunu sormalarına neden oldu. söylememi sağladı.

İşte Engin Polat ve Dilan Polat çiftinin aylar önce başarının sırrını açıkladığı video?

Sosyal medya kullanıcılarının en önemli yorumları?

.

?

?

.

?

.

?

.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Başa dön tuşu