Haber

Meral Akşener açıkladı: Sinan Ogan’ın hedefi MHP’ye liderlik etmek

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere sayılı günler kala parti liderleri televizyon programlarını ziyaretlerini artırdı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fikir TV’de katıldığı canlı yayında Vatan Partisi lideri Muharrem İnce ile CET İttifakı başkan adayı Sinan Oğan’ın adaylığına değindi.

“İNCE İLE YÜRÜMEKTEN MEMNUNUM”

Akşener, şunları söyledi: “CHP, Muharrem Bey’in gittiği yerdir. Benim en başından beri söylediğim bir cümle ve aldığım bir tavır var. Bu CHP’nin işi. Ama birlikte yürümek için bir adım atılırsa.” İnce Bey ‘memnun olurum’ dedim.

“SİNAN’IN İLK HEDEFİ MHP BAŞKANI OLMAK”

Bu Sinan Bey için de geçerli. Ancak Sinan Bey’in ilk hedefi MHP’nin başına geçmektir. Her iki ismin de adaylığına saygı duyuyorum ama adayımız Sayın Kılıçdaroğlu’dur. Bu iki arkadaşın adaylığına korkunç cezalar verilmesini doğru bulmuyorum. Buna çok dikkat ederim, kendi deneyimlerimi bir başkasına hiç yapmadım. Bu dil artık Türkiye’yi terk etmelidir. Sayın İnce ve Sayın Oğan’ı ikincil tıpta Sayın Kılıçdaroğlu’na destek açısından tartışmayı uygun buluyorum.”

“İKİNCİ TURDA BİLE KILIÇDAROĞLU KAZANACAK”

Mitinglerden izlenimlerini aktaran Akşener, “Normalde şaşırdığım şey hem Erzurum’da hem de Konya’da Sayın Kılıçdaroğlu’na oy istediğimde büyük bir alkış gelmesiydi. Kılıçdaroğlu kazanacak.” sözleriyle aktardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu