Yaşam

Pearl Grains’in yeni fragmanını İZLEYİN! İnci Taneleri dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı mı? İnci Taneleri Dilber’in yeni dansını İZLEYİN!

Inci Boncuk Yeni fragman izleme araştırması yapılıyor. başrolde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü Selma Ergeç, Kubilay Aka ve İnanç Kıraç’ın paylaştığı İnci Taneleri dizisinin ilk bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı. 25 Ocak Perşembe günü ekrana gelecek olan dizinin fragmanına Dilber’in bir bayanla pavyondaki dans performansı damga vurdu. İşte Pearl Grains WATCH’un yeni fragmanı! İnci Taneleri dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı mı? İnci Taneleri Dilber’in yeni dansını İZLEYİN!

PEARL GRAINS’IN YENİ FRAGMANINI İZLEYİN

İlk fragmandaki dansıyla ülkede gündem haline gelen ve binlerce kişi tarafından taklit edilen Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber, bu kez köşkteki bir kadına tepki olarak dans ediyor. Fragmanda Dilber’in Azem’e sarıldığı anlar da dikkat çekti. İnci Taneleri’nin yeni fragmanını haberimizin video bölümünden izleyebilirsiniz. İnci Taneleri’nin yeni fragmanı İnci Taneleri Dilber’in yeni dansı birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

İnci Dilber

İLK DANSI KARARSIZDI

Yıllar sonra ekrana dönmeye hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı İnci Taneleri, 25 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak. Ankara’daki köşk kültürünün de ön plana çıktığı dizinin ilk bölümünde; Sincanlı Erkal’ın Dilber’e özel uyarladığı “Gemileri Yakarım” müziği yer aldı. Dizide Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’nün dansı ortalığı karıştırdı. Yılmaz Erdoğan’ın ağabeyi Mustafa Erdoğan’ın yönettiği Anadolu Ateşi dans grubunun eğitmeni Elif Erol’dan özel ders alan Ergüçlü’nün Dilber dansı, sosyal medyada binlerce kişi tarafından taklit edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu