Yaşam

Yayın İşaretlendi! Arka Sokaklar’dan ayrılan Şevket Çoruh’un Ekonomi İsyanı sosyal medyada gündem oldu

Uzun zamandır Art Sokaklar dizisindeki Mesut komiser rolüyle görmeye alıştığımız başarılı oyuncu Şevket Çoruh, geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanan Ateşli Kafa dizisinde bambaşka bir rolle seyirci karşısına çıktı. Son zamanların popüler oyuncusu bu kez kariyeriyle değil, FOX TV’de yayınlanan Çalar Saat programında söylediği ekonomiye gönderme yapan sözleriyle gündem oldu. Gelin Çoruh’un söylediklerine bir göz atalım…

Bir internet sayfasının reklamında “Kokoreççi” tipografisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Şevket Çoruh’u tanımayan yoktur.

Çoruh’u Çoruh yapan ise elbette Kanal D ekranlarında yayınlanan Mesut Komiser rolüne hayat vermesiydi.

16 yıl boyunca Mesut Komiser rolüyle izleyici karşısına çıkan usta oyuncu, geçtiğimiz aylarda diziden ayrılarak kısa bir aradan sonra yeni projesi Hot Head’i duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanan Ateşli Kafa dizisi kısa sürede dikkatleri üzerine çekerken, Şevket Çoruh’un performansı da hayranları tarafından büyük beğeni topladı.

Dizinin ardından FOX TV ekranlarında yayınlanan Çalar Saat programında yaptığı konuşmayla Çoruh gündeme geldi.

Yeni vizyona giren filmlerini anlatmak için programa konuk olan ünlü oyuncu, ülkemiz ekonomisinin sanatseverleri de etkilediğini belirterek, “Yarısı gelince mizah yapmak zorlaşıyor” cümlesiyle çok konuşuldu. Bir kilo peynir 140 lira.”

İşte Şevket Çoruh’un konuşması;

Şevket Çoruh’un konuşmasına ilişkin bazı yorumlar şöyle;

?

?

?

?

?

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu