Yaşam

Bahçeşehir’de Gülben izdihamı

İSTANBUL (İGFA) – Rezervasyonları günler öncesinden dolan yerde Ergen, sahne performansı ve zarafetiyle tam not alırken sanatçı, gece için Tolga Çam tasarımı bir kıyafet tercih etti. En tanınan müziklerinden biri olan “Bay Doğru” ile sahnedeki performansına başlayan Gülben Ergen, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Basın mensuplarının “Güzel bir açılış olacak. Sizin de ayağınız uğurludur.” demesi üzerine sanatçı, ” Bu sıralar açılışlara çok denk geliyorum. Belki de denk gelmiyoruz. Öyle istiyorlar. Uğurlu olabilirim. Yeni mekanlar kazandırmak çok güzel bir durum. Ben sanatçı arkadaşlarım yıllardır birçok mekanı ayakta tutmak için çok çaba sarf ettik.” formunda konuştu.

Basın mensuplarının “Geceyle alakalı düşünceleriniz nedir? Bu akşam içerisi tıklım tıklım.” şeklindeki sorusuna” Her sahne öncesi bitmeyen tatlı bir heyecan bu hiçbir vakitte bitmesin. Bu pandemi devrini hepimiz hüzünle geçirdiğimiz için bütün müzik severler ismine, izleyici ve dinleyici ismine da herkesin eğlenmeye gereksinimi olduğu bir devirden geçiyoruz. Beşerler bizimle eğleniyorsa ne keyifli bize”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu