Haber

Buderus, Gaziantep’te Star Club Üyeleriyle Buluştu

Buderus, iş ortaklarının gelişimini destekleyen ve aynı zamanda birçok avantaj sunan Star Club Programı kapsamında, iş ortağı Akfen Mühendislik’te, Gaziantep’te alt bayileriyle bir araya geldi.

Türkiye genelinde düzenlediği toplantılarla Star Club üyeleriyle buluşmaya devam eden Buderus’un şehir buluşmalarının bir sonraki durağı ise Gaziantep oldu. Buderus, toptan iş ortağı Akfen Mühendislik’in ev sahipliğinde düzenlenen şehir toplantısında bölgedeki Star Club üyeleriyle bir araya geldi.

Shimall Otel’de yaklaşık 60 katılımcıyla gerçekleştirilen etkinlikte Buderus markalı ürünler hakkında bilgilerin verildiği toplantıda üyelerin sorduğu sorular Buderus uzmanları tarafından yanıtlandı. Keyifli ve verimli geçen etkinlik, keyifli bir akşam yemeğiyle sona erdi.

Buderus, Star Club programıyla iş ortaklarının gelişimini desteklerken aynı zamanda birçok avantaj da sunuyor. Program aynı zamanda Türkiye genelindeki tüm iş ortaklarıyla iletişimin sistematik bir şekilde sürdürülmesine de katkı sağlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu