Haber

MUSTAFA DESTİCİ TERÖR SALDIRISI KURBANLARINI ANDI

BEYOĞLU İstiklal Caddesi’ndeki terör saldırısının yapıldığı yere gelen Büyük Birlik Partisi Genel Lideri Mustafa Destici olay yerine çiçek bırakıp atakta hayatını kaybedenler için Fatiha okudu. Destici Öncelikle bu hain ve kahpe saldırıyı bir sefer daha şiddetle lanetliyorum. Hain, katil PKK-PYD- YPG terör örgütü bu son kahpe akınında olduğu üzere daha evvel de bu cins hücumları İstanbul, Ankara olmak üzere çeşitli kentlerde gerçekleştirdi dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Lideri Mustafa Destici, İstiklal Caddesi’nde 6 kişinin hayatını kaybettiği 81 kişinin de yaralandığı terör saldırısının gerçekleştiği yere geldi. Olay yerine çiçek bırakan Mustafa Destici Öncelikle bu hain ve kahpe saldırıyı bir kere daha şiddetle lanetliyorum. Hain, katil PKK-PYD-YPG terör örgütü bu son kahpe hücumunda olduğu üzere daha evvel de bu çeşit akınları maalesef ülkemizin başta İstanbul, Ankara olmak üzere çeşitli kentlerde gerçekleştirdi. Can kayıplarımız oldu. Tabi terör örgütünün en büyük emeli ve gayesi kendisini destekleyen emperyalist güçlerin de yol haritası çizmesiyle birlikte bu tıp hain ve kahpe taarruzlarla bir kaygı ve panik havası oluşturmak ve ülke içerisinde de bir düzensizlik meydana getirmek. Ben öncelikle bu hain taarruzda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Saldırıda hayatını kaybedenler bir anne kız, bir baba evlat, bir karı koca gerçekten yüreklerimiz parçalandı, ciğerlerimiz parçalandı.

ACIMIZ PAZAR AKŞAMI KADAR SICAK

Acımız, pazar akşamı kadar sıcak şekilde durmaya devam ediyor. En önemlisi buradaki amaçlardan bir tanesi de turizm ve dışarıdan Türkiye’ye bakışı olumsuz tarafta değiştirmek ve Türkiye’ye turistlerin İstanbul’a, Taksim’e İstiklal Caddesine gelmesini engellemek. Sanki Türkiye’de her gün patlamalar oluyormuş üzere bir hava oluşturmak, terörün bir hedefi, bir gayesi de bu fakat görüyoruz ki bunu başaramadılar ve inşallah başaramayacaklar diye konuştu. Destici, daha sonra taarruzda hayatını kaybedenlerin ruhuna Fatiha okudu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu