Haber

“Rabbim Aklımı Aldı Değiştirdi” diyen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’a olan aşkı ona “Amin” dedirtti

Geçtiğimiz saatlerde Kenan İmirzalıoğlu’nun Etiler’de görüntülenen eşi Sinem Kobal ile ilgili sevgi dolu açıklamaları gündeme gelmişti. İmirzalıoğlu, “Rabbim aklımı alıp yerine onu koydu” diyerek sosyal medya kullanıcılarına “Tek duamız budur” dedirtti.

2016 yılında evlenen ve iki küçük kızları olan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, aşklarını öğrendiğimiz ilk günden bu yana kıskanılan çiftler arasında yer alıyor.

Belki karşılaşmışsınızdır ilk olarak Sinem Kobal katıldığı bir programda Kenan İmirzalıoğlu’na olan aşkını ilan etmişti,

‘Kenan, görür görmez aşık olduğum biri. Tabii ilk tanıştığımızda enerjisiyle bizi etkiledi. Ben bunun bu kadar farkında bile değildim. Kolumdan tutup beni çekti diyebilirim. Tabii ben de böyle kaldım.” dedi.

1. Ardından geçtiğimiz saatlerde Etiler’de görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’a olan aşkını anlatmaktan kendini alamadı.

Sinem Kobal’a dördüncü görüşte aşık olduğunu söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Kendi kendime ‘Tamam, birlikte yaşayacağım kişiyi buldum’ dedim.’ Ben bunları düşünürken Sinem hiç yanımda olmadı. Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı ve onu onun yerine koydu.”

2. İmirzalıoğlu’nun “Rabbim aklımı aldı yerine onu koydu” cümlesi sosyal medya kullanıcılarının kalbini çaldı! Bakalım kim ne söylemiş!

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu