Ekonomi

Yeni Araç Bulmak Artık Daha Kolay mı? Yeni Araçlarda Takas ve Kredi Kampanyaları

İkinci el araçların demode olmaya başladığı bu dönemde yeni araç satın almak daha cazip hale geldi. Alıcıları yeni araç almaya teşvik etmek amacıyla birçok kampanya yapıldı. Gelin yeni araç kampanyalarına birlikte bakalım!

Citroën

Citroen, yeni araç almak isteyenlere özel kredi ve takas imkanlarıyla birçok farklı seçenek sunuyor. Otomobil ve hafif ticari ürünlere yönelik geniş bir kredi seçeneği bulunan Citroen C3 modeli, 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizle 150 bin liradan satışa sunuluyor.

toyota

Toyota Corolla Sedan, Corolla Cross Hybrid, Yaris Cross, Hilux ve Toyota C-HR modellerine yüzde 0 faiz avantajı veya peşin indirimle ulaşmak mümkün olacak.

Toyota’nın SUV modeli Toyota C-HR, ekim ayında 120 bin TL’ye varan nakit kampanyasıyla 1 milyon 467 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toyota C-HR modelinde indirim kampanyasını tercih etmeyenler, Corolla modelinde olduğu gibi 12 ay vadeli ve yüzde 0 faizle 250 bin TL kredi fırsatından yararlanabiliyor.

geçit

Ford da takas imkanı sunan markalardan biri. Ford takas kampanyası ile eski aracını Ford yetkili satıcılarına getirenler kazanacak. Binek modellerde yüzde 5, Ford Transit, Custom ve Connect modellerinde yüzde 3, E-Transit’te ise yüzde 6 indirim uygulanıyor.

Renault

Takas fırsatı 2023 model Captur, Austral ve Koleos modellerinin perakende satışlarında geçerlidir. Renault modellerinin perakende alımlarında bireysel müşterilere 250.000 TL kredi ve 12 ay vadeli %3,49 finansman imkanı sunuluyor. Kampanya Renault Finans’tan kredi kullanılması halinde geçerli olur.

Opel

Astra’nın versiyona göre değişen kredi kampanyaları bulunmaktadır. Astra’da sunulan kampanyalar 200 bin liradan 300 bin liraya kadar değişen finansman seçenekleriyle, 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli krediyle sunuluyor.

Elegance donanıma sahip Crossland 250 bin TL’ye; Kullanıcılara 12 ay vadeli yüzde 1,99 faizli kredi veya Essential donanımıyla 12 ay vadeli 200 bin TL yüzde 1,99 faizli kredi seçeneği sunuluyor.

peugeot

Peugeot ayrıca bazı araçlarını %0,99 faiz ve takas avantajıyla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu